DWT, de gezelligste zwemclub van Haarlem

DWT Waterpolo wedstrijden

04-02-2023

DWT Da2
DAW Da2
Accommodatie: Boerhaavebad
18:45
DWT H3
ZV Haerlem H4
Accommodatie: Boerhaavebad
19:30
DWT Da1
De Ham Da3
Accommodatie: Boerhaavebad
20:15
DWT H1
Oceanus H1
Accommodatie: Boerhaavebad
21:15
Oceanus H2
DWT H2
Accommodatie: De Waterlelie
17:45
De Fuut H3
DWT H4
Accommodatie: MFA Safari
18:30
De Meeuwen Diemen DG1
DWT DG1*
Accommodatie: Weth. F.B. Duran
19:00

11-02-2023

DWT H2
Zwemvereniging Utrecht H2
Accommodatie: Boerhaavebad
18:45
De Plas H1
DWT H1
Accommodatie: De Wel
16:55

04-03-2023

DWT DG1*
Oceanus/de Futen DG1*
Accommodatie: Boerhaavebad
18:45
DWT H2
VZC H3
Accommodatie: Boerhaavebad
20:15
DWT Da1
ZV Haerlem Da2
Accommodatie: Boerhaavebad
21:15
ZV De Zaan H7
DWT H3
Accommodatie: De Slag
15:30
DAW EG1
DWT EG1*
Accommodatie: Sportcomplex Hoornsevaart
16:30
WZ&PC Purmerend Da1
DWT Da2
Accommodatie: Spurd-Leeghwaterbad
17:45
Alkemade H1
DWT H1
Accommodatie: De Tweesprong
20:20
ZPCH H4
DWT H4
Accommodatie: Sportcomplex Koning Willem Alexander
20:40

11-03-2023

DWT EG1*
ZV De Zaan EG2
Accommodatie: Boerhaavebad
18:40
DWT Da2
ZV De Zaan Da6
Accommodatie: Boerhaavebad
19:20
DWT H3
AZ&PC De Futen H3
Accommodatie: Boerhaavebad
20:05
DWT H1
AZ&PC De Futen H1
Accommodatie: Boerhaavebad
20:50
MSV-Zeemacht/Aquafit DG1
DWT DG1*
Accommodatie: Het Heersdiep
17:30
Mokum (SG) Da2
DWT Da1
Accommodatie: Sloterparkbad
18:40
JAWS Amsterdam H2
DWT H2
Accommodatie: De Mirandabad
18:50

18-03-2023

De Snippen H3
DWT H4
Accommodatie: De Meerkamp
19:35

25-03-2023

DWT H2
HZC de Robben H2
Accommodatie: Boerhaavebad
19:30
VZV EG1
DWT EG1*
Accommodatie: De Heerenduinen
15:20
Oceanus Da1
DWT Da1
Accommodatie: De Waterlelie
16:15
Mokum (SG) DG1*
DWT DG1*
Accommodatie: Sloterparkbad
17:00
DAW H1
DWT H1
Accommodatie: Sportcomplex Hoornsevaart
18:30
KZC H3
DWT H3
Accommodatie: Sportfondsenbad Beverwijk
19:00

01-04-2023

DWT EG1*
De Ham EG2
Accommodatie: Boerhaavebad
18:45
DWT Da2
AquaWaarD Da1
Accommodatie: Boerhaavebad
19:25
DWT Da1
UZSC Da4
Accommodatie: Boerhaavebad
20:10
BZC Brandenburg H3
DWT H2
Accommodatie: Brandenburg
18:15

08-04-2023

De Meeuwen Diemen Da1
DWT Da1
Accommodatie: Weth. F.B. Duran
19:00

15-04-2023

VZV DG1*
DWT DG1*
Accommodatie: De Heerenduinen
16:05
De Ham H6
DWT H4
Accommodatie: De Crommenije
16:15
VZV Da3
DWT Da2
Accommodatie: De Heerenduinen
17:35
West-Friesland (SG) H1
DWT H1
Accommodatie: De Waterhoorn
21:20

16-04-2023

ZPC AMERSFOORT H7
DWT H2
Accommodatie: Sportcomplex Amerena
16:00

22-04-2023

DWT Da2
ZPCH Da1
Accommodatie: Boerhaavebad
18:40
DWT H4
De Aalscholver H3
Accommodatie: Boerhaavebad
19:25
DWT H3
DJK-ZAR H4
Accommodatie: Boerhaavebad
20:10
DWT Da1
Watervlo Da1
Accommodatie: Boerhaavebad
20:55
DWT H1
DJK-ZAR H1
Accommodatie: Boerhaavebad
21:55
DAW H2
DWT H2
Accommodatie: Sportcomplex Hoornsevaart
20:10

23-04-2023

DWT EG1*
AquaWaarD EG1
Accommodatie: Boerhaavebad
16:45

29-04-2023

DAW Da2
DWT Da2
Accommodatie: Sportcomplex Hoornsevaart
18:00