DWT, de gezelligste zwemclub van Haarlem

DWT Waterpolo wedstrijden

23-11-2019

DWT EG1
KZC EG2
Accommodatie: Boerhaavebad
18:45
DWT DG1
Zwemclub Zeist DG1
Accommodatie: Boerhaavebad
19:15
DWT Da2
ZV Haerlem Da3
Accommodatie: Boerhaavebad
19:55
DWT H4
De Snippen H3
Accommodatie: Boerhaavebad
20:40
MSV-Zeemacht CG1
DWT CG1*
Accommodatie: Het Heersdiep
18:10
ZV Haerlem H5
DWT H3
Accommodatie: De Planeet
20:00
DAW H2
DWT H2
Accommodatie: Sportcomplex Hoornsevaart
21:35

30-11-2019

DWT DG1
ZPCH DG2
Accommodatie: Boerhaavebad
18:45
DWT H4
De Meerkoeten H2
Accommodatie: Boerhaavebad
19:25
DWT H1
Oceanus H1
Accommodatie: Boerhaavebad
20:10
DWT Da2
Aquafit Da1
Accommodatie: Boerhaavebad
21:15
ZV De Zaan H5
DWT H3
Accommodatie: De Slag
15:30
VZV CG1
DWT CG1*
Accommodatie: De Heerenduinen
17:15
De Meeuwen Diemen EG1
DWT EG1
Accommodatie: Weth. F.B. Duran
18:00
DJK-ZAR H2
DWT H2
Accommodatie: Sportplaza Mercator
18:15

07-12-2019

DWT CG1*
Het Y CG1
Accommodatie: Boerhaavebad
18:45
DWT H2
Het Y H4
Accommodatie: Boerhaavebad
19:30
De Snippen H1
DWT H1
Accommodatie: De Meerkamp
20:20
WZ&PC Purmerend Da1
DWT Da2
Accommodatie: Spurd-Leeghwaterbad
20:45

08-12-2019

De Ham H6
DWT H4
Accommodatie: De Crommenije
14:45
Het Y DG2
DWT DG1
Accommodatie: Sportfondsenbad Oost
15:00

14-12-2019

DWT CG1*
Aquafit CG1
Accommodatie: Boerhaavebad
18:45
DWT H2
Oceanus H3
Accommodatie: Boerhaavebad
19:30
DWT H3
ZV Haerlem H4
Accommodatie: Boerhaavebad
20:15
WZ&PC Purmerend DG2
DWT DG1
Accommodatie: Spurd-Leeghwaterbad
18:30
De Snippen H3
DWT H4
Accommodatie: De Meerkamp
19:35
WZ&PC Purmerend Da2
DWT Da2
Accommodatie: Spurd-Leeghwaterbad
20:00

15-12-2019

AZ&PC De Futen H1
DWT H1
Accommodatie: De Meerkamp
20:00

21-12-2019

DWT H1
AZ&PC De Futen H1
Accommodatie: Boerhaavebad
20:00

11-01-2020

DWT DG1
MSV-Zeemacht DG1
Accommodatie: Boerhaavebad
18:30
DWT H4
ZPCH H4
Accommodatie: Boerhaavebad
19:10
DWT Da2
MSV-Zeemacht Da1
Accommodatie: Boerhaavebad
19:55
DWT H3
Het Y H5
Accommodatie: Boerhaavebad
20:40
DWT H1
DJK-ZAR H1
Accommodatie: Boerhaavebad
21:25
WZ&PC Purmerend CG1*
DWT CG1*
Accommodatie: Spurd-Leeghwaterbad
19:00

12-01-2020

JAWS Amsterdam H2
DWT H2
Accommodatie: De Mirandabad
18:00

18-01-2020

DWT H3
JAWS Amsterdam H3
Accommodatie: Boerhaavebad
18:45
DWT H2
Zwemvereniging Utrecht H2
Accommodatie: Boerhaavebad
19:30
DAW CG1
DWT CG1*
Accommodatie: Sportcomplex Hoornsevaart
17:00
Zwemvereniging Utrecht DG1*
DWT DG1
Accommodatie: De Kwakel
17:30
AquaWaarD Da1
DWT Da2
Accommodatie: De Waardergolf
20:45

19-01-2020

ZPCH H4
DWT H4
Accommodatie: Sportcomplex Koning Willem Alexander
18:10

25-01-2020

DWT H2
Watervlo H2
Accommodatie: Boerhaavebad
19:05
DWT H3
ZV De Zaan H6
Accommodatie: Boerhaavebad
20:05
DWT Da2
De Reuring Da2
Accommodatie: Boerhaavebad
20:50
De Waterwolf H2
DWT H4
Accommodatie: Sloterparkbad
18:00
KZC H1
DWT H1
Accommodatie: Sportfondsenbad Beverwijk
20:00

01-02-2020

DWT DG1
De Meeuwen Diemen DG1*
Accommodatie: Boerhaavebad
18:45
DWT H1
ZPCH H1
Accommodatie: Boerhaavebad
19:25
De Dolfijn H3
DWT H3
Accommodatie: Sloterparkbad
16:00
ZV De Zaan H9
DWT H4
Accommodatie: De Slag
16:30
De Reuring CG1
DWT CG1*
Accommodatie: Duikerdel
18:30
De Dolfijn H2
DWT H2
Accommodatie: Sloterparkbad
19:10

08-02-2020

DWT CG1*
MSV-Zeemacht CG1
Accommodatie: Boerhaavebad
18:30
DWT H4
KZC H5
Accommodatie: Boerhaavebad
19:15
DWT H1
Alkemade H1
Accommodatie: Boerhaavebad
20:00
DWT H3
ZV Haerlem H5
Accommodatie: Boerhaavebad
21:05
DWT H2
DAW H2
Accommodatie: Boerhaavebad
21:50
Zwemclub Zeist DG1
DWT DG1
Accommodatie: Dijnselburg
19:00
ZV Haerlem Da3
DWT Da2
Accommodatie: De Planeet
19:15

15-02-2020

De Reigers (SG) H1
DWT H1
Accommodatie: De Waterthor
19:45

29-02-2020

DWT H1
Sassenheim H1
Accommodatie: Boerhaavebad
20:00

01-03-2020

AZ&PC De Futen CG1
DWT CG1*
Accommodatie: De Meerkamp
17:45

07-03-2020

DWT DG1
De Duinkikkers DG1*
Accommodatie: Boerhaavebad
18:45
DWT H4
De Snippen H3
Accommodatie: Boerhaavebad
19:25
DWT Da2
VZV Da3
Accommodatie: Boerhaavebad
20:10
West-Friesland (SG) CG1
DWT CG1*
Accommodatie: De Waterhoorn
14:15
VZV H4
DWT H3
Accommodatie: De Heerenduinen
16:00
DAW H1
DWT H1
Accommodatie: Sportcomplex Hoornsevaart
20:40
De Otters Het Gooi H2
DWT H2
Accommodatie: Sportcentrum De Zandzee
21:20

14-03-2020

DWT DG1
Zwemvereniging Utrecht DG1*
Accommodatie: Boerhaavebad
18:45
DWT CG1*
DAW CG1
Accommodatie: Boerhaavebad
19:25
DWT Da2
AquaWaarD Da1
Accommodatie: Boerhaavebad
20:10
Zwemvereniging Utrecht H2
DWT H2
Accommodatie: De Kwakel
19:00

15-03-2020

De Meerkoeten H2
DWT H4
Accommodatie: De Mirandabad
16:00
JAWS Amsterdam H3
DWT H3
Accommodatie: De Mirandabad
18:15

21-03-2020

DWT CG1*
AZ&PC De Futen CG1
Accommodatie: Boerhaavebad
18:45
DWT Da2
DAW Da2
Accommodatie: Boerhaavebad
19:30
DWT H3
DJK-ZAR H3
Accommodatie: Boerhaavebad
20:15
DWT H1
West-Friesland (SG) H1
Accommodatie: Boerhaavebad
21:00
ZPCH H4
DWT H4
Accommodatie: Sportcomplex Koning Willem Alexander
17:15
De Ham H4
DWT H2
Accommodatie: De Crommenije
18:45
De Snippen DG1
DWT DG1
Accommodatie: De Meerkamp
19:35

28-03-2020

DWT CG1*
ZV Haerlem CG1
Accommodatie: Boerhaavebad
18:45
DWT H4
De Ham H6
Accommodatie: Boerhaavebad
19:30
DWT H3
DJK-ZAR H4
Accommodatie: Boerhaavebad
20:15
DWT H2
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6
Accommodatie: Boerhaavebad
21:00
HZC de Robben DG1*
DWT DG1
Accommodatie: De Lieberg
17:20
KZC Da2
DWT Da2
Accommodatie: Sportfondsenbad Beverwijk
18:40

04-04-2020

DWT CG1*
VZV CG1
Accommodatie: Boerhaavebad
18:45
DWT H4
De Waterwolf H2
Accommodatie: Boerhaavebad
19:30
DWT H3
ZV De Zaan H5
Accommodatie: Boerhaavebad
20:15
DWT H2
DJK-ZAR H2
Accommodatie: Boerhaavebad
21:00
ZPCH DG2
DWT DG1
Accommodatie: Sportcomplex Koning Willem Alexander
16:15
Oceanus H1
DWT H1
Accommodatie: De Waterlelie
17:45
Aquafit Da1
DWT Da2
Accommodatie: Zwembad de Witte Brug
19:00

11-04-2020

DWT CG1*
West-Friesland (SG) CG1
Accommodatie: Boerhaavebad
18:45

18-04-2020

DWT DG1
Het Y DG2
Accommodatie: Boerhaavebad
18:45
DWT Da2
WZ&PC Purmerend Da1
Accommodatie: Boerhaavebad
19:25
DWT H1
De Snippen H1
Accommodatie: Boerhaavebad
20:10

19-04-2020

Het Y CG1
DWT CG1*
Accommodatie: Sportfondsenbad Oost
14:00
Het Y H4
DWT H2
Accommodatie: Sportfondsenbad Oost
15:30